Vejos pjovimas, sodybų priežiūra

Vejos pjovimas, sodybų priežiūra

Užsiimame nuolatiniu ir vienkartiniu vejos pjovimu, prižiūrime sodybų aplinką sezono ir ne sezono metu. Sutvarkysime Jūsų sodybos, namų aplinką kruopščiai ir būtent tada, kada reikia.

Vejos pjovimas tik iš pažiūros atrodo paprastas, tačiau iš tikrųjų reikia turėti nemažai žinių ir patirties, kad veja būtų nupjauta lygiai, nebūtų išdraskoma žolė, pakenkiama medžiams ir krūmams. Ne visada stumdoma žoliapjovė yra geriausias įrankis vejai pjauti, todėl rekomenduojame kreiptis į profesionalus, net jei ir esate pasiruošę patys pjauti savo veją.

Tiems, kas neturi laiko ir nenori investuoti į brangią sodo priežiūros techniką, rekomenduojame kreiptis tiesiai į mus. Puikiai išmanome, kaip nupjauti vejas ir prižiūrėti sodybas bei jų aplinką. Turime visą reikalingą įrangą, kuri yra patikima ir profesionali, todėl darbus atliekame greitai ir preciziškai.

Sodybų priežiūrai skiriame visas savo jėgas. Vienu metu sodybos priežiūra užsiima keli specialistai, puikiai sugebantys koordinuoti visus darbus, todėl jūsų ilgai nevargins krūmapjovės ar motorinės žoliapjovės skleidžiami garsai, po kojomis besivoliojantys elektrinių prietaisų laidai ir krūvos nupjautos žolės. Beje, žolę nuo vejos utilizuojame patys, nebent turite prašymų papildyti Jūsų komposto dėžę (jei tokią turite).

Peržiūrėkite kitas mūsų paslaugas, kurios gali būti Jums aktualios

Įrengsime veją Jūsų sodyboje ar prie namų, taip pat ir viešosiose vietose. Apželdinsime aplinką pagal Jūsų pageidavimus. Vejos įrengimo ir apželdinimo darbus atliksime greitai ir kokybiškai. Sužinokite daugiau.

Moletu-aplinka-vejos-irengimas-1 Moletu-aplinka-vejos-irengimas-3

Klojame įvairiausių tipų trinkeles Jūsų pageidaujamose vietose. Taip pat tiesiame ir įrengia kelius, įvairias aikšteles automobiliams ar tenisui bei krepšiniui. Sužinokite daugiau.

Moletu-aplinka-aiksteliu-irengimas-3 Moletu-aplinka-aiksteliu-irengimas-1

Ieškote kokybiško ir patvaraus liepto? Mūsų meistrai gali pagaminti ir sumontuoti ilgaamžius lieptus atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir liepto vietą prie vandens telkinio. Sužinokite daugiau.

Moletu-aplinka-lieptu-statyba-1 Moletu-aplinka-lieptu-statyba-2

Svajojate turėti tvenkinį? Mes padėsime jį iškasti ir sutvarkyti tvenkinio krantus. Patyrę specialistai Jūsų sklype sukurs norimos formos ir gylio vandens telkinį. Sužinokite daugiau.

Moletu-aplinka-tvenkiniu-kasimas-1 Moletu-aplinka-tvenkiniu-kasimas-2

Turite priėjimą prie viešo vandens telkinio ir Jums reikalingas asmeninis paplūdimys? Įrengsime Jums specialiai Jūsų poreikiams pritaikytą paplūdimį. Sužinokite daugiau.

Moletu-aplinka-Papludimiu-irengimas-2 Moletu-aplinka-Papludimiu-irengimas-3