Vejos įrengimas, apželdinimas

Planuojate įrengti ir apželdinti veją?

Įrengsime veją Jūsų sodyboje ar prie namų, taip pat ir viešosiose vietose. Apželdinsime aplinką pagal Jūsų pageidavimus. Vejos įrengimo ir apželdinimo darbus atliksime greitai, kokybiškai ir atsižvelgdami į Jūsų poreikius bei lūkesčius.

Vejos įrengimas – gana sudėtingas procesas, kurį patiems gana sunku kontroliuoti ir įvykdyti be priekaištų. Pats vejos įrengimas susideda iš dviejų dalių – planavimo ir projektavimo ir vejos suformavimo. Vejos planavimas ir projektavimas – itin svarbus, nes iš anksto reikia numatyti visas smulkiausias detales – koks bus reljefas, kaip aplinka yra drenuojama, kur išdėstytos komunikacijų ir santechnikos linijos, kur numatomos tam tikros zonos (poilsio, vaikų žaidimo, automobilių statymo ir t.t.). Taip pat numatoma, kokie augalai turės būti pasodinti, kaip jie pakeis visą išorinį vaizdą, kai užaugs. Vieni esminių vejos detalių – gėlynai, alpinariumai, takeliai, baseinai, dirbtiniai upeliai ir pan. Jų planavimas turi būti itin kruopštus, todėl detaliai aptariami planai, kad galėtumėte aiškiai įsivaizduoti, kaip atrodys jūsų kiemas po vejos įrengimo ir apželdinimo.

Kitas etapas – vejos formavimas. Paprastai jis daromas anksti pavasarį, todėl visi darbai turi eiti itin sparčiai ir sklandžiai, atsižvelgiant į oro sąlygas. Veja formuojama naudojant jau gatavą velėną ir paruoštus augalus po to, kai atvežamos žemės ir suformuojamas numatytas reljefas. Tokia velėna yra lygesnė, greičiau prigyja, nei žolė iš sėklų. Paklojus velėną, įrengiami numatyti gėlynai, pasodinami medžiai ir krūmai, stebima, kaip jie prigyja per keletą savaičių.

Peržiūrėkite kitas mūsų paslaugas, kurios gali būti Jums aktualios

Klojame įvairiausių tipų trinkeles Jūsų pageidaujamose vietose. Taip pat tiesiame ir įrengia kelius, įvairias aikšteles automobiliams ar tenisui bei krepšiniui. Sužinokite daugiau.

Moletu-aplinka-aiksteliu-irengimas-3 Moletu-aplinka-aiksteliu-irengimas-1

Ieškote kokybiško ir patvaraus liepto? Mūsų meistrai gali pagaminti ir sumontuoti ilgaamžius lieptus atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir liepto vietą prie vandens telkinio. Sužinokite daugiau.

Moletu-aplinka-lieptu-statyba-1 Moletu-aplinka-lieptu-statyba-2

Svajojate turėti tvenkinį? Mes padėsime jį iškasti ir sutvarkyti tvenkinio krantus. Patyrę specialistai Jūsų sklype sukurs norimos formos ir gylio vandens telkinį. Sužinokite daugiau.

Moletu-aplinka-tvenkiniu-kasimas-1 Moletu-aplinka-tvenkiniu-kasimas-2

Turite priėjimą prie viešo vandens telkinio ir Jums reikalingas asmeninis paplūdimys? Įrengsime Jums specialiai Jūsų poreikiams pritaikytą paplūdimį. Sužinokite daugiau.

Moletu-aplinka-Papludimiu-irengimas-2 Moletu-aplinka-Papludimiu-irengimas-3