Trinkelių klojimas, kelių įrengimas

Planuojate savo sodyboje įsirengti trinkeles, kelią ar aikštelę?

Jei planuojate įsirengti trinkeles, atsižvelgę į jūsų pageidavimus, galime pasiūlyti įvairias jų rūšis ir spalvas bei skirtingus komponavimo būdus, kurie tiks jūsų aplinkoje. Prieš atlikdami darbus, visuomet nemokamai atvykstame, įvertiname galimybes ir parengiame detalią sąmatą pagal jūsų pageidavimus. Darbams taip pat suteikiame garantijas.

Be trinkelių klojimo galime pasiūlyti:

  • išardyti ir išvežti senas trinkeles;

  • pakeisti senas ar suskilusias trinkeles naujomis;

  • renovuoti šaligatvius ar laiptus;

  • pastatyti bortelius aikštelėse ar prie statinių.

Mes taip pat įrengiame įvairios paskirties ir dydžio kelius ir aikšteles. Priklausomai nuo reljefo formuojame reikiamus nuolydžius, drenavimo sistemas, bortus. Kelių dangai galime pasiūlyti medžiagas nuo akmens iki trinkelių, pagal jūsų poreikius.  Užtikriname, kad kelių ir aikštelių pagrindas bus ilgaamžis ir itin kokybiškai įrengtas.

Peržiūrėkite kitas mūsų paslaugas, kurios gali būti Jums aktualios

Įrengsime veją Jūsų sodyboje ar prie namų, taip pat ir viešosiose vietose. Apželdinsime aplinką pagal Jūsų pageidavimus. Vejos įrengimo ir apželdinimo darbus atliksime greitai ir kokybiškai. Sužinokite daugiau.

Moletu-aplinka-vejos-irengimas-1 Moletu-aplinka-vejos-irengimas-3

Ieškote kokybiško ir patvaraus liepto? Mūsų meistrai gali pagaminti ir sumontuoti ilgaamžius lieptus atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir liepto vietą prie vandens telkinio. Sužinokite daugiau.

Moletu-aplinka-lieptu-statyba-1 Moletu-aplinka-lieptu-statyba-2

Svajojate turėti tvenkinį? Mes padėsime jį iškasti ir sutvarkyti tvenkinio krantus. Patyrę specialistai Jūsų sklype sukurs norimos formos ir gylio vandens telkinį. Sužinokite daugiau.

Moletu-aplinka-tvenkiniu-kasimas-1 Moletu-aplinka-tvenkiniu-kasimas-2

Turite priėjimą prie viešo vandens telkinio ir Jums reikalingas asmeninis paplūdimys? Įrengsime Jums specialiai Jūsų poreikiams pritaikytą paplūdimį. Sužinokite daugiau.

Moletu-aplinka-Papludimiu-irengimas-2 Moletu-aplinka-Papludimiu-irengimas-3