Stacionarių lieptų gamyba

Stacionarių lieptų gamyba ir statymas

Jei Jūsų sodyba yra prie vandens telkinio, tuomet Jums tikriausiai reikalingas kokybiškas ir patvarus lieptas, kurį mūsų meistrai pagamins atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir liepto vietą.

Nebūtina įsirengti japoniškų sodų, kad prireiktų įvairių lieptelių ir tiltelių. Jų prireikti gali ir kuriant nacionaliniais bruožais paremtą sodybos koncepciją. Dėl to labai svarbu iš anksto numatyti landšafto struktūroje tam tikras vietas, kur galima pastatyti paprastą, lieptelį. Ar po juo turi tekėti vanduo? Tikrai jis nėra būtinas, tačiau reiktų atminti, kad tilteliai yra skirti pereiti iš vienos vandens telkinio pusės į kitą, o liepteliai – nuo vandens telkinio krašto nueiti iki tam tikros jos vietos.

Tiltai statomi iš įvairių medžiagų – akmeniniai, betoniniai, metaliniai, mediniai, kartais kelios medžiagos yra kombinuojamos siekiant sukurti įspūdingą ir unikalų sodo elementą. Kuri medžiaga Jūsų atveju yra tinkamiausia? Atsakyti į šį klausimą galėtume tik įvertinę Jūsų esamą sodybą arba planuojamos sodybos aplinkos planus, brėžinius. Tada galėtume pasakyti ir tikslias kainas, nes viskas priklauso, kokį tiltą suprojektuos mūsų meistrai.

Liepteliai, atrodo, yra labai paprasti statiniai, tačiau jų pastatymas ne visada būna labai paprastas. Viskas priklauso nuo vandens telkinio gylio ir dugno struktūros. Tada nusprendžiame, ar statome jį medinį, ar metalinį, ar betoninį. Esant didesniam gyliui, reikalinga specifinė polių statymo technika, pagalbiniai pontonai, todėl reikia atsižvelgti į Jūsų poreikius ir turimus resursus. Kadangi dirbame su viešais vandens telkiniais, ekologija mums labai svarbi. Statydami lieptelius ir tiltelius visada įvertiname galimą poveikį aplinkai ne tik statybos metu, bet ir planuodami tiltelio arba lieptelio išvaizdą ir funkcionalumą.

Peržiūrėkite kitas mūsų paslaugas, kurios gali būti Jums aktualios

Įrengsime veją Jūsų sodyboje ar prie namų, taip pat ir viešosiose vietose. Apželdinsime aplinką pagal Jūsų pageidavimus. Vejos įrengimo ir apželdinimo darbus atliksime greitai ir kokybiškai. Sužinokite daugiau.

Moletu-aplinka-vejos-irengimas-1 Moletu-aplinka-vejos-irengimas-3

Klojame įvairiausių tipų trinkeles Jūsų pageidaujamose vietose. Taip pat tiesiame ir įrengia kelius, įvairias aikšteles automobiliams ar tenisui bei krepšiniui. Sužinokite daugiau.

Moletu-aplinka-aiksteliu-irengimas-3 Moletu-aplinka-aiksteliu-irengimas-1

Svajojate turėti tvenkinį? Mes padėsime jį iškasti ir sutvarkyti tvenkinio krantus. Patyrę specialistai Jūsų sklype sukurs norimos formos ir gylio vandens telkinį. Sužinokite daugiau.

Moletu-aplinka-tvenkiniu-kasimas-1 Moletu-aplinka-tvenkiniu-kasimas-2

Turite priėjimą prie viešo vandens telkinio ir Jums reikalingas asmeninis paplūdimys? Įrengsime Jums specialiai Jūsų poreikiams pritaikytą paplūdimį. Sužinokite daugiau.

Moletu-aplinka-Papludimiu-irengimas-2 Moletu-aplinka-Papludimiu-irengimas-3