Didelių tvenkinių kasimas nuo 20a

Kokybiškas ir greitas tvenkinių kasimas

Svajojate turėti savo tvenkinį? Mes padėsime jį iškasti ir sutvarkyti tvenkinio krantus. Mūsų patyrę meistrai vos per keletą dienų jūsų sklype sukurs norimos formos ir gylio vandens telkinį.

Tvenkinys sodyboje – ir grožis, ir papildomas malonus rūpestis, ir nauda. Tvenkinį būtina nuolatos prižiūrėti, tvarkyti jo krantus, rūpintis vandens ir pakrančių augmenija, įrengti saugius priėjimus prie vandens, pastatyti lieptelį ar net tiltą, tvenkinį įžuvinti ir dar padaryti daug kitų darbų. Visa tai atlikti reikalingos specifinės žinios, patirtis ir, žinoma, profesionali technika, pradedant galingu ekskavatoriumi ir baigiant nagingomis staliaus rankomis, kuriančiomis lieptelio turėklus.

Svarbu numatyti ir tvenkinio formas, gylį bei paskirtį. Jei šalia tvenkinio stovės pirtis, būtina toje pusėje pasirūpinti, kad gylis būtų pakankamai didelis, jei kas iš pirtininkų sumanytų šokti į vandenį nuo lieptelio. Tvenkinyje gali būti suformuojama sala. Tvenkinio viduryje galima sukonstruoti ir specialų fontaną, kuris džiugintų svečius tam tikromis progomis. Tvenkinio krantai gali būti įvairaus statumo – pradedant nuo 90 laipsnių ir baigiant gana dideliu paplūdimiu, kuriame galėtų maudytis vaikai. Tvenkinio forma – nebūtinai ovalas arba stačiakampis. Galima įrengti netaisyklingos formos tvenkinius, priklausomai nuo turimos vietos ir sumanymo.

Peržiūrėkite kitas mūsų paslaugas, kurios gali būti Jums aktualios

Įrengsime veją Jūsų sodyboje ar prie namų, taip pat ir viešosiose vietose. Apželdinsime aplinką pagal Jūsų pageidavimus. Vejos įrengimo ir apželdinimo darbus atliksime greitai ir kokybiškai. Sužinokite daugiau.

Moletu-aplinka-vejos-irengimas-1 Moletu-aplinka-vejos-irengimas-3

Klojame įvairiausių tipų trinkeles Jūsų pageidaujamose vietose. Taip pat tiesiame ir įrengia kelius, įvairias aikšteles automobiliams ar tenisui bei krepšiniui. Sužinokite daugiau.

Moletu-aplinka-aiksteliu-irengimas-3 Moletu-aplinka-aiksteliu-irengimas-1

Ieškote kokybiško ir patvaraus liepto? Mūsų meistrai gali pagaminti ir sumontuoti ilgaamžius lieptus atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir liepto vietą prie vandens telkinio. Sužinokite daugiau.

Moletu-aplinka-lieptu-statyba-1 Moletu-aplinka-lieptu-statyba-2

Turite priėjimą prie viešo vandens telkinio ir Jums reikalingas asmeninis paplūdimys? Įrengsime Jums specialiai Jūsų poreikiams pritaikytą paplūdimį. Sužinokite daugiau.

Moletu-aplinka-Papludimiu-irengimas-2 Moletu-aplinka-Papludimiu-irengimas-3