Susipažinkime

Plačiau apie mūsų įmonė, patirtį ir komandą

Patirtis. Patikimumas. Aukščiausia kokybė

Mūsų įmonė aplinkos tvarkymo ir gerbūvio paslaugas pradėjo teikti prieš daugiau nei 12 metų. Kruopštus ir nuoseklus darbas leido tapti viena pirmaujančių bendrovių Rytų Lietuvoje, galinčia pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas. Tai užtikrina kvalifikuotų specialistų komanda, kurių patirtis leidžia Jūsų sodybos aplinka ar vandens telkiniais rūpintis pritaikant specifines žinias ir aukščiausius standartus.

Nuolat augdami ir investuodami į naujos technikos įsigijimą, pastariaisiais metais išplėtėme paslaugų spektrą, kuris apima visus kompleksinius sprendimus, reikalingus sodybų ar kaimo turizmo verslų savininkams:

– Vejos įrengimas, apželdinimas

– Komunikacijų įrengimas

– Trinkelių klojimas, apšvietimas

– Stacionarių lieptų gamyba

– Didelių tvenkinių kasimas nuo 20 arų

– Paplūdimių įrengimas

Darbus atliekame visoje Rytų Lietuvoje: Vilniaus, Molėtų, Utenos, Ignalinos, Švenčionių, Širvintų, Ukmergės, Zarasų ir Anykščių rajonuose!

6 priežastys, kodėl aplinkos tvarkymo darbus turėtumėte patikėti mums?

Mūsų klientų atsiliepimai

Moletuaplinka.lt padėjo suformuoti ir apsodino gražia veja mano 60 arų sklypą Molėtų r. Darbai vyko sklandžiai ir pagal grafiką, bendradarbiavimą tęsiu jau ketvirtus metus, patikėdamas prižiūrėti sodybos veją.

Vytautas
Mindučių km., Molėtų raj.

Ačiū komandai už didelį darbą, kuri padėjo pagaliau susitvarkyti visus nelygumus sodyboje, sutvarkė nedidelį miškelį ir krūmynus. Rekomenduoju.

Henrikas
Valančių km., Molėtų raj.

Mano sklypo priežiūra jau trečius metus rūpinasi Moletuaplinka.lt. Kas dvi savaites trumpina vejas, niekuo papildomai man nereikia rūpintis, galiu ramiai savaitgaliais pailsėti.

Inga
Alanta

Kiek kartų bandžiau ieškoti vietinių gyventojų, kurie tvarkytų aplinką, tiek nudegiau: tai kitas daugiau pinigų pasiūlo, tai nespėja prieš savaitgalį. Dabar bent jau esu ramus, kad darbai bus įgyvendinti.

Ramūnas
Toliejų km., Molėtų raj.